Že si nezajdeš na erotickou masáž? – A vo co, že jo?

Svíčky, meditační hudba a nahá baba (pardon, slečna) klečící na rohožce. Mám sto chutí vycouvat, po anglicku se vypařit – zkrátka vzít kramle a na celou tu zatracenou sázku zapomenout. Právě ta mě sem totiž přivedla. Čert vem ten sud piva a posměšky Arnošta a jeho kumpánů, co se na mě sesypou v hospodě jak vosy na bonbón…

Jak to všechno začalo

Nu, nakonec jsem nevycouval. Ty tři pětistovky, co jsem předtím vtiskl do ruky docela hezké slečně, mě nakonec připoutaly stejně spolehlivě jako přezky na svěrací kazajce. A vůbec, přece nejsem srab, že jo. To jsem si koneckonců v posledních dnech opakoval mnohokrát… Když jsem hledal na firemním počítači ten správný podnik, když jsem zavolal na uvedené číslo, abych se domluvil na detailech, když jsem vystupoval z autobusu na určené adrese…

Snadná cesta přímo do nebe

Vlastně není vůbec těžké objednat se na erotickou masáž. Chce to jen dobrou přípravu, a to především:

  • Najít vhodný podnik, kde mají šikovné holky a rozumné ceny (pátrejte na internetu po referencích).
  • Objednat se včas – vybrat masérku podle fotek má něco do sebe, ale ty nejhezčí bývají zamluvené na dlouho dopředu.
  • Zvolit si ten správný typ masáže (vážně se vyplatí mrknout na ceníky na stránkách, jinak necháte v podniku i kalhoty).

Nestyďte se přiznat, že o tom nic nevíte

Nelekněte se, když bude první komunikace připomínat výslech: „Jak si to představujete? Co máte rád? Jaký jste typ? Co od toho očekáváte?“ Je to úplně normální – zkrátka se vám snaží vyjít maximálně vstříc. Já jsem na rovnu přiznal, že to bude moje první zkušenost, takže mi slečna na lince obratem doporučila šikovnou masérku na rozjezd, „která to prý s nesmělými perfektně umí.“ Super, tak se budu těšit. Opsala mi ještě cestu a bylo to.

Snažil jsem se trochu připravit předem a zjistit si, jak taková erotická masáž vypadá třeba v domácích podmínkách (mimochodem TYHLE tipy vážně stojí za to), ale na ten zážitek přímo na místě mě nemohlo připravit nic.

Na ostych zapomeňte

A přes to všechno jsem měl v první chvíli chuť prostě utéct. Vykašlat se na zkoušení nových věcí a vůbec všeho… Připadal jsem si malinký, totálně impotentní a tvářící se jako pitomec. To však naštěstí brzy přešlo. Ono se totiž při erotické masáži nejde hned na věc. Nejdřív přijde na řadu ta správná atmosféra, uvolnění a naladění.

Takže si lehnete na břicho, zavřete oči a … ááách, připadáte si jako v ráji. Ležíte na měkké matraci, okolo vás to voní a hraje tichá hudba, a to živočišné teplo sexy tělíčka vedle vás se také nedá přehlédnout. Můžete zavřít oči a oddat se laskání nebo naopak rozevřít víčka doširoka, aby vám neunikl ani ten nejmenší pohyb vaší sexy masérky. Nebojte se, jsou na to zvyklé.

Od obyčejné masáže až k erotice

Moje masérka (jmenovala se Vanessa) začala pěkně zlehka. Nejdřív mi šikovnými prstíky promasírovala záda a šíji, pak se přesunula ke stehnům a lýtkům. Mezitím se několikrát celá předklonila a převálcovala mě svými pevnými dvojkami – prý abych nenachladnul, říkala.

Nervozita ze mě začala opadávat. Vycítila to a čas od času laškovně zajela mezi půlky. Zatahala za pytlík, poškádlila náčelníka – a zase zpátky jakoby se nic nestalo. Podložka odspodu začínala nějak tlačit…

Panebože, ať už to řekne!

Čekal jsem na to jako na smilování – na povel k otočce, která vydá moje erotogenní zóny (TADY najdete i ty, které určitě neznáte) jejím šikovným ručkám na milost a nemilost. Už už jsem ji chtěl poprosit, aby to zbytečně neprodlužovala, ale ona zavelela a já se jejím příkazům ochotně poddal. Právě včas. Dole se tyčil maják a já očekával vlnobití.

Oddalovaná rozkoš je násobená rozkoš

Ale to jsem se celkem přepočítal. „Ještě máme víc než půlku času,“ oznámila mi. Trochu stiskla pěkně u kořene a já zvadnul. A zase si moje sexy masérka začala hrát. Škádlila prsty, otírala se ňadry, párkrát mi dokonce olízla bradavku nebo ucho! A ještě jednou stiskla a teprve napotřetí mi dovolila pořádný a pěkně dlouhý výstřik.

Bylo mi prostě báječně. Hlava se vznášela někde v oblacích a já s ní. Vanessa se přitulila, svoje černé vlasy rozprostřela po mém hrudníku a ještě chvíli hladila všude možně.

Tak tohle si rozhodně zopakuju!

Nakonec mě poslala do sprchy a rozloučila se. Jak to všechno shrnout několika slovy? Bylo to prostě parádní! Žádný sex za peníze a taky o moc víc, než obyčejné honění doma v koupelně. Stálo to za to. A mimochodem, i za ten sud piva. Chacha, jasně, byla to jen sázka. Nebudu troubit do světa, že moje první návštěva určitě nebyla poslední – určitě ne Arnoštovi a jeho bandě. Koneckonců, proto jsem si založil tenhle blog!