Ty nejlepší nuru masáže si žádají piercing

Bez něj totiž budou běžné nuru masáže jen trochu lepší variantou těch olejových. Trocha klouzání, tělo na tělo, ale bez té štiplavé špetky vášnivého koření. A jaké další tipy by se vám ještě mohly u téhle japonské specialitky hodit?

Potěšení zvané nuru není na našem trhu dlouho. Zatím ho nabízejí hlavně lepší a vybavenější salóny s profesionálkami v oboru. A tam se na něj také vyplatí zajít, jinak se můžete octnout v tmavém kamrlíku na gumové matraci a s koupelnou řádsky zadělanou od oleje. Ale nebudu vás tady strašit svými hororovými zážitky ani nudnými fakty (i když TENHLE zdravotní byste neměli přehlédnout). Mám v plánu něco lepšího.

Co má snaživá kosmetička společného s erotikou?

Všude se dočtete, že nuru masáž vznikla náhodou. Její koncept stojí na hladkém (a výživném) gelu z mořských řas, který se původně nanášel na pleť. Některá z japonských  kosmetiček si však všimla, že se po kontaktu s vodou změní v báječně klouzavý materiál, popustila uzdu své fantazii a BUM! Vznikla nuru masáž.

Při ní se nejdříve na tělo rozetře nahřátý nuru gel, který potom masérka využívá jako dokonalou kluznou plochu (a vás jako podložku). Je to vlastně nefalšovaná masáž celým tělem, pracující s maximálně zjitřenými smysly, žhavými doteky a nenapodobitelnou atmosférou.

Moje tipy pro perfektní nuru potěšení

Přijde mi, že u nás je celé tohle umění teprve v plenkách. Je jen pár míst, kde to dívky a ženy skutečně umí a dají si záležet na tom, aby jejich zákazníci odcházeli s pocitem něčeho skutečně výjimečného. Takže moje první rada zní – zajděte si na nuru k profíkům. Nelitujte peněz a chtějte jen to nejlepší. Poctivý nuru gel, pořádně obdařenou masérku (k tomu se ještě dostanu), sprchu přímo na pokoji apod.

Piercing v bradavce = rafinované dráždění

Diana je pěkně rostlá, potetovaná a s piercingem v bradavce. To poslední je její hlavní přednost, a taky prsa dvojky – s ničím menším se o nuru nepokoušejte. Placatost je rozhodně na škodu a nikdo nechce být převálcovaný trčícími kostmi. A když pak ten kousek studeného kovu na vzrušením vystouplé bradavce přejede po zádech nebo se otře o o penis, vyvolá to nečekanou slast. Prostě mě to rajcuje tak, že si nuru bez piercingu už neumím představit.

Ať má kozy aspoň dvojky

A pěkně pevné, žádné věšáky. Když si na vás lehne pěkné plné tělíčko a začne jezdit sem a tam, oblinky dmoucích ňader zaručeně oceníte. Vytahaná prsa však utečou kamsi do strany a už je nenajdete. Není to prostě ono. A když si můžete sáhnout, je celý zážitek dokonalý.

Sprcha musí být na pokoji

To je vážně maximálně důležité. Ten lepivý gel budete mít totiž všude. Tedy abychom si rozuměli, lepí až úplně nakonec (trošku). Přímo v akci – pokud je masérka šikovná a pravidelně ho doplňuje či nahřívá – pouze perfektně klouže. A to se vším všudy. Když se po vás hezká holka vozí od špiček prstů na nohou až po obličej, občas zavrtí zadečkem a sevře tvrdý penis pěkně mezi vašimi těly, moc dobře víte, jak to nakonec dopadne. Sprcha přes chodbu nebo společná pro více pokojů může  znamenat nepříjemný problém.

Chtějte pouze originální nuru gel

Masérka musí vědět, co používá a na žádost doložit i originální certifikáty. Nejrůznější napodobeniny „jakoženuru“ momentálně frčí hlavně v menších privátech a je to neskutečný sajrajt. Mnohem spíše silikon než skutečné nuru. A silikon ze sebe teplou vodou neumyjete, kolikrát ani mýdlem ne. Takže buď nuru se vším všudy a autentickými japonskými doplňky nebo se spokojte s obyčejnou erotickou masáží. Nic mezi tím.

Ideální masáž na léto

Tohle je spíše doporučení. Nuru gel vždycky trochu chladí, ať už se šikovná dáma vedle vás snaží sebevíc. Takže si pro svou první nuru vyberte teplejší období roku, jinak vás může před salónem vážně nepříjemně střepnout.

V každém případě je nuru masáž rozhodně něčím, co stojí za vyzkoušení. Ale jak říkám, jen v dobrém masážním salónu a s originálními doplňky. To vás ušetří zklamání a zbytečně vyhozených peněz 😉 Když si můžou newyorčanky dopřát sex přímo na ulici (pikantní podrobnosti najdete TADY), tak proč byste si vy nemohli dopřát kousek poctivého erotického Japonska se vším všudy?