Proč se tantra masáže neobejdou bez kožešin?

Jakmile se rozhodnete vsadit na půvab tantra masáže, rázem se ocitnete v docela jiném světě. Prim v něm hraje potěšení, ale velmi zdatně mu sekundují i další příjemné věci: jedinečná atmosféra, vonné olejíčky, relaxační hudba a především intimní blízkost krásné a vždy pozitivně naladěné krásky.

Vzrušení na vlně harmonie

Svíčky, oleje, Enya z repráků – to zní jako velká nuda, říkáte si. Ale vůbec ne! Právě proto jsou tu všude kolem ty kožešiny nebo peříčka. Ale vezmeme to pěkně od začátku. Tantra má své kořeny v Indii. Jejím cílem není pouhý orgasmus, ale mnohem hlubší a komplexnější prožitky, které nakonec příjemně eroticky vyvrcholí.

Není tantra jako tantra

Tedy když narazíte na tu správnou tantru. Může se zdát, že indické hábity a sošky slonů dnes vykukují na každém rohu, ale nenechte se mýlit. Obyčejná tantra masáž se odehraje v sarongu (s odhalenou masérkou nepočítejte), na masérském lůžku a bez orgasmu, protože intimním místům se důsledně vyhýbá, případně hrdě hlásá, že „vyvrcholení není zaručeno a je z velké míry závislé na vzájemných sympatiích.“ I já osobně znám madam, která se svlékne, jen když se jí líbíte a ještě za to chce pětistovku navrch, ale takové chování by rozhodně nemělo být standardem, to si pamatujte.

Opravdová erotická tantra masáž slibuje nahotu už od začátku. Neschovává se za berličku přítomnosti osobního kouzla – zkrátka nabízí profesionální služby se vším všudy, jako každá jiná erotická masáž. Ale jde tu o mnohem víc než obyčejnou masáž penisu – i když od TÉHLE kočky bych si asi nechal líbit i tu.

Pro perfektní zážitek budete muset něco obětovat

To se hodí vědět – u tantry se totiž nestačí jen tak položit na lůžko a čekat, co přijde. Její nedílnou součástí je i malá úvodní instruktáž, která vás naučí správně dýchat. Zní to jako banalita, ale soustředění na tuhle triviální činnost dokáže celý zážitek skutečně prohloubit (četl jsem TADY). Chvíli to trvá, než tomu přijdete na kloub – napoprvé tak deset minut – ale brzy se to poddá.

Nechoďte na tantru, když máte napilno

Dobrá rada, věřte mi. Počítejte s tím, že tantra masérky si s vámi pohrají. Nejdřív rozetřou vonný olej svýma šikovnýma ručkama úplně všude. Ještě předtím zjistí, jaká vůně by vaší momentální náladě vyhovovala nejvíce a pustí nějakou pěknou hudbu. Olejíček příjemně voní, svíčky vydávají uklidňující záři a vy se uvolňujete stále víc.

Peříčka a kožešiny nesmí chybět

Jakmile se smysly vyostří, přijdou na řadu speciální tantra techniky. Masérka třeba začne po kůži přejíždět hebkou kožešinou nebo svazkem pštrosích per. Příjemně to lechtá a svádí. Vzrušení začíná nabírat na obrátkách, i když ruce se zatím k intimní oblasti ani nepřiblížily. Ale už to přichází.

Zatímco levá ruka dál roztírá olej, pravá se občas zapomene a zajede mezi nohy. Polaská, nabudí a zase zařadí zpátečku. Tantra vůbec využívá hodně technik z Kámasútry, takže ani rychlíci se nemusejí bát. Buď se udělají víckrát, nebo si je profesionálky šikovně pohlídají a utlumí vzrušení na únosnou mez. Budete překvapení, co dokáže jeden silný stisk u kořene!

Dejte si bacha, jak voníte!

Další užitečný postřeh. Olejíčky na tantru mají skutečně velmi příjemné aroma. Ale pokud si myslíte, že je ze sebe smyjete ve sprše, mohli byste být nepříjemně překvapeni, zvlášť pokud si erotický masážní salón dává záležet a používá ty přírodní. Mají výdrž, takže až se budete po masáži vracet na poradu nebo zamíříte přímo domů, připravte si k ruce pořádně silnou kolínskou nebo si jednoduše na tantru vyberte jiný vhodnější čas.

Pozor na výstupní kontrolu!

Na tantře miluju také to, jak přítulné a vnímavé má masérky. Dojezd zkrátka vždycky stojí za to (v tomhle se bohužel tantra masérky v soukromých privátech mají stále ještě co učit). Prostě ležíte, usmíváte se jako pitomeček a k vašemu boku se tiskne kráska a chladí rozpálenou kůži svými letmými doteky.

Ale jestli chcete dobrou radu, vždycky se pořádně prohlédněte v zrcadle, než vykročíte do ulic. Ona taková rtěnka za uchem se občas vysvětluje dost špatně, to můžu potvrdit.