Zdravím všechny milovníky pestrého sexu!

Jsem Adam, a i když mám na dortu teprve 35 svíček, věřím, že vám moje osobní cesta všemi zákoutími rafinovaného sexuálního potěšení bude připadat nadmíru zajímavá. Přesně takové totiž erotické masáže jsou – pořád překvapují (příjemně i nepříjemně) a nikdy se neomrzí. A jak jsem se k nim vlastně dostal?

Umění mě naučilo

Možná se budete divit, ale může za to moje vzdělání. Vystudoval jsem totiž FDULS ZČU v Plzni, obor Multimediální design, který mě zkrátka naučil dívat se na věci z docela jiného úhlu a hledat stále něco nového, nevšedního a zajímavého.

Jak jsem přijal tu nejlepší sázku v životě

A hlavně jsem tam potkal super partu chlapů, se kterými jsem uzavřel jednu vážně pikantní sázku. I o tom se na mém blogu dočtete a rozhodně to nebude nic nudného. Nedal jsem si totiž za cíl zmapovat kompletně svou cestu ve společnosti erotických masáží, ale spíš vypíchnout některé nezapomenutelné okamžiky a střípky, jež by se mohly hodit někomu dalšímu – třeba vám.

Nečekejte ode mě reportáže z konkrétních míst, ale spíš užitečný pel-mel sesbíraných ze všech koutů našich měst, kde to eroticky žije. Takže ať už jste z Prahy, Brna nebo třeba Ostravy, tady si určitě přijdete na své. Kvalitní podniky lze totiž najít u nás na mnoha místech, ale už není tak úplně snadné je odlišit od těch průměrných, které se fintivě blýskají pod slupkou navoněné reklamy.

Proč číst můj blog?

Naučím vás některé triky, poradím s prvními kroky a nebudou chybět ani moje osobní trapasy. Prostě když zábava, tak se vším všudy. A budu rád, když si o tom se mnou pod články podiskutujete. Nebo o čemkoli jiném. Mám rád sci-fi, běhání v přírodě, dobré jídlo a aktuálně uvítám i tipy od novopečených tatínků. Těším se už předem, tak čtěte, hodnoťte a pište. Určitě se tak navzájem můžeme ledasčemu přiučit.

Váš Adam