Erotika, která bolí aneb thajské masáže přímo na pláži

Ve světě je postoj k erotickým masážím různý a to i v rámci naší zcivilizované Evropy. Kamarád z Osla mi totiž vyprávěl, že v jejich zemi je něco takového zakázané – prý je to forma prostituce a tečka. A právě s tímhle super klukem jsme se vypravili do Thajska. Za památkami, hezkou přírodou – a taky za nevšedními zážitky. Thajské masérky jsou proslavené, ale zaslouží si vůbec svou pověst? To se musí otestovat!

Mimochodem můj norský kamarád se jmenuje Adrew (po tátovi) Geiri (po pradědečkovi z matčiny strany). To druhé znamená prý v norštině „oštěp“ a představte si pod tím, co chcete. Přeskočím tady naše juchání nad krásou Ayutthayi či ochutnávání exoticky vyhlížejících jídel s krkolomnými názvy a přejdu k tomu hlavnímu, co vás určitě zajímá.

Jednu masáž s bonusem, prosím

Dostat se v Thajsku na masáž není těžké, ale když chcete tu se sladkou tečku, připravte se na trochu vyjednávání a pár drobných na všimné. Thajci jsou prý nejvěrnějším národem na světě a o intimních živočišných potřebách se tu zkrátka moc nahlas nemluví.

Nenechte se mýlit – kdybyste chtěli spadnout do pasti některé bargirl a nechat v Thajsku i poslední pětník, nebyl by to problém. Ale když víte, co chcete a co naopak ne, jste už pro místní trošičku podezřelí.

Thajská masáž alias jóga pro líné

Přesně takhle se jí říká. Původně byla určena jen mnichům a členům královské rodiny, ale dnes už je to naštěstí docela jinak. Používá hodně prvků z jógy, ale vy nemusíte dělat vůbec nic – jen se nechat hýčkat šikovnými prsty. Ale pokud čekáte klasický líný úvod s trochou roztírání oleje, kdy jen slastně mhouříte oči a čekáte s napětím, co bude, nejspíš vás další průběh událostí trochu zaskočí – jako Adrewa.

Proč to tak bolí?

Před malým plátěným stanem přímo na pláži na nás čekaly dvě Thajky, oblečené jen v sarongu. Byly celkem malé, ale hezké. Odložili jsme si, ony také. A pak se do toho daly.

Ona totiž zkušená Thajka nepoužívá jenom ruce a palce, ale také lokty, kolena či nohy. Matrace na zemi je nutností a vysoký práh bolesti taky. Vezme to totiž z gruntu. Úplně slyšíte, jak vám křupou klouby a svaly se natahují do takové délky jako ještě nikdy. Bolí to a někdy fakt docela dost. Blokáda zad? Křup, křup! Bolavý kotník? Stisknout a křup. „Já asi uteču,“ stěžuje si Andrew odnaproti. Jen se usmívám a trpělivě čekám na finále.

Po tomhle se mám ještě udělat?

Jednu výhodu však tohle všechno má – (krom zdravotních benefitů, samozřejmě) absolutně dokonale se uvolníte. Už žádné bolavé rameno nebo vzpomínky na toho protivného prodavače suvenýrů na letišti. Občas mi kmitlo hlavou, jestli se náhodou nezavlní závěs a dovnitř nevstoupí někdo nezvaný (přece jen jsme na pláži), ale jinak šlo všechno docela mimo mě.

A přišla i krize. Pocit, že je totálně po mně, že už nic dalšího prostě nebude, že finíto a prachy v čudu. Ale tyhle snědé kočky zkrátka vědí, jak v tom chodit.

Nejlepší masáž v životě

Vyměnily se – asi, aby nám nezevšedněly. Má kráska neváhala a okamžitě škádlivě zajela pod ručník. Proběhla se po stehně jako pavouček a začala tahat za varlata. Teď je určitě pořádně tiskne, honilo se mi hlavou. Ale nic takového. Thajky umí být zatraceně vstřícné a úslužné a ta moje se mi to právě rozhodla dokázat. Propracovala se pod šourek a začala zvenčí masírovat prostatu. Jen tak škádlila a pozorovala, jestli se mi to líbí. Palci stiskne stehna, ale jen trošku – přejede nahoru a dolů a dopřeje mi to příjemně vzrušující mrazení v zádech. Prostě ví, kde mají muži ty správné erotogenní zóny – pokud to chcete taky zjistit, mrkněte SEM.

A pak to přišlo…

A znovu se vrací k varlatům, bubnuje do nich, lehce poštípává a se smíchem poukazuje na ručník, který se nepřestává zvedat. Už, už – dožaduju se, ale vrtí hlavou. Ví, že jsem se ještě dostatečně nenabažil jejích doteků. Že je mi úplně jedno, kde jsem nebo co se děje okolo. Potře si ruce olejem, který příjemně hřeje a teprve potom použije svou dlaň a propustí mě do hlubin blažené extáze. Ručník pořád nechává na místě – zvláštní zvyk, jakoby mému údu stavěla svatyni (to fakt existuje, čtěte TADY). Ještě na chvíli se přitulí, pak až úslužně setře olej z celého mého těla a pošle mě do sprchy. Andrew už tam je a rozhodně si to také užil.

Thajky najdete i v Praze a jsou fajn

Chtěli jsme si něco podobného zopakovat i u nás doma, vždyť thajských masáží je tu na každém kroku tucet. Ale ty erotické, aby člověk pohledal. Ale dají se objevit. Jsou hodně exotické a ani zdaleka tak tvrdé, jako ve své domovině. Důraz je tu kladen spíše na tu erotiku, což je fajn (i když je fakt, že bolavé rameno mě od zážitku na pláži nezabolelo). Ale pro skutečné exotické fajnšmejkry mám ještě mnohem lepší tip – nuru masáže. A brzy vám o nich napíšu víc.